Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image

Porsche Praha-Smíchov nabízí české auto roku 2015


Nová generace modelu ŠKODA Fabia získala další významné ocenění. Odborná novinářská porota ji s největším počtem hlasů ocenila jako nejlepší vůz z pětice finalistů ankety Auto roku 2015 v České republice. ŠKODA Fabia navázala na úspěch 1. generace, která ve stejné anketě získala „double“ v roce 2001. Vedle ocenění na domácí půdě se nová ŠKODA Fabia dočkala vavřínů i v dalších zemích – vyhrála například prestižní britskou anketu What Car? Car of the Year 2015.

img
  • Třetí generace modelu ŠKODA Fabia byla odbornou novinářskou porotou zvolena Autem roku 2015 v České republice
  • Mladoboleslavská novinka uspěla také v hlasování veřejnosti, kde vyhrála kategorii „Městské vozy“
  • ŠKODA Octavia G-Tec zvolena Zeleným autem roku 2015
  • Oba tyto modely jsou nyní k dostání v našem autosalónu ŠKODA

Anketu Auto roku 2015 v České republice pořádá Klub motoristických novinářů a Klub motoristických publicistů ve spolupráci se Svazem dovozců automobilů (SDA) a Sdružením automobilového průmyslu (AutoSAP). Soutěž má dvě kola. V prvním svého favorita volí veřejnost prostřednictvím webových stránek www.autoroku.cz. Do letošního ročníku se zapojilo téměř 50 000 hlasujících, kteří mladoboleslavskému vozu přisoudili vítězství v kategorii „Městské vozy“. Ve druhé části ankety rozhoduje odborná porota složená ze zástupců významných českých médií, která vybírá vítěze z pětice finalistů. Mezi silnými konkurenty z řad automobilových novinek roku 2014 odborníky nejvíce oslovila právě třetí generace modelu ŠKODA Fabia s celkovým počtem 317 bodů a výrazným náskokem před druhým Volkswagenem Passat (244 bodů) a třetím Mercedesem-Benz třídy C (195 bodů).

Nová ŠKODA Fabia, která jako jediný automobil v kategorii malých vozů obdržela v roce 2014 plný počet 5 hvězd v testech Euro NCAP, se v našem autosalonu začala prodávat 11. listopadu 2014. Zároveň se nabídka právě rozrůstá o praktickou variantu ŠKODA Fabia Combi, která ohromí rekordním zavazadlovým prostorem ve třídě – 530 litrů v základním uspořádání. Přitom cenový rozdíl mezi oběma karosářskými verzemi činí férových 10 000 Kč, což představuje historicky nejmenší cenový rozdíl v historii modelu.

Kromě ostatních modelů značky ŠKODA je k dispozici také další vítěz odborné ankety Auto roku 2015, a to ŠKODA Octavia G-Tec – „Zelené auto roku 2015 v České republice“. Porotci ocenili zejména snadnou adaptabilitu vozu na každodenní provoz při zachování tradičních předností modelu ŠKODA Octavia, jakými jsou prostornost, vysoká přepravní kapacita a výhodný poměr ceny k užitné hodnotě – vlastnosti, které oceňují také naši zákazníci.


Zpět do archivu