Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image

Audi e-tron


Potěšení z jízdy plně ve znamení elektřiny. Audi e-tron.

Seznamte se s vozem, který Vám na cestách poskytne více svobody pro vše, co máte rádi: s elektrickým SUV značky Audi nebudete muset přistupovat na kompromisy. Nezáleží na tom, zda projíždíte velkoměstem nebo se s přáteli vydáváte za dobrodružstvím, Audi e-tron se stane Vaším perfektním společníkem. První plně elektrické SUV Vám bude dělat radost svým sportovním charakterem, přičemž je ale vhodné i pro běžné každodenní využití. Díky spojení dvou elektromotorů s elektrickým pohonem všech kol si s ním budete užívat vynikající výkon a agilní jízdní chování.

 

 

Dynamický výkon elektrického pohonu

Audi e-tron je poháněno dvěma elektromotory, které mu při rozjezdu zajišťují opravdu svižné zrychlení na 100 km / h za 4,6 sekundy. Výkon při startování je srovnatelný s běžnými sportovními vozy. O optimální trakci a jízdní dynamiku se stará nová generace pohonu quattro: elektrický pohon všech kol. Díky němu je Audi e-tron vhodné pro každodenní dojíždění a nadchne Vás svou snadnou ovladatelností a hbitými reakcemi. V případě potřeby během okamžiku aktivuje pohon všech kol, který v závislosti na situaci flexibilně rozdělí točivý moment mezi obě nápravy, abyste si mohli jízdu na plno vychutnat v každém terénu.

Inteligentní opětovné využití energie

Kromě možnosti ručního nastavení způsobu rekuperace brzdné energie prostřednictvím ovládacích prvků na volantu, si můžete v rozhraní MMI vybrat automatický režim. V takovém případě bude Prediktivní asistent efektivity předvídat zpomalení vozu na základě trasy nebo pohybu vozidel jedoucích vpředu. Řidič může upravit efekt zpomalení výběrem požadované úrovně rekuperace prostřednictvím pádel řazení na volantu. Dané nastavení zůstane aktivní až do opětovného sešlápnutí plynového pedálu.

 

 

Pro více informací k Audi e-tron klikněte ZDE.

Poznejte nové Audi e-tron v celé své kráse a rezervujte si testovací jízdu. Pro více informací kontaktujte náš prodejní tým Audi.

Těšíme se na Vás

Porsche Praha - Smíchov

 


Zpět do archivu