Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image

Nový Golf 8 je k mání!


Bestseller z Wolfsburgu můžete již nyní objednávat! Nový Golf 8 je tu.

Automobilka Volkswagen představuje osmou generaci jednoho ze svých celosvětově nejdůležitějších a nejpopulárnějších modelů, kompaktního hatchbacku Golf. Přestože se designově jedná spíš o další evoluci, automobilka je pyšná především na tři jeho revoluční aspekty: ekologické a udržitelné pohonné jednotky, digitalizaci ovládání a průkopnické asistenční systémy. Nejvýraznějším prvkem se stala přepracovaná příď s užšími světlomety a nárazníkem s několika horizontálními liniemi. 

Nový Volkswagen Golf 8 přebírá štafetu od svých úspěšných předchůdců, jichž bylo od roku 1974 prodáno více než 35 milionu vozů. Kompaktní pětidveřová karoserie má vnější rozměry 4285 x 1789 x 1456 mm. Za zadními sedadly je k dispozici zavazadlový prostor o objemu 380 litrů, který lze sklopením opěradel zvětšit až na 1237 litrů. Design nového Golfu vychází z minulé generace, soustředí se však na dotažení všech detailů k dokonalosti.

 Nabídka motorů je v porovnání s předchůdcem rozšířena mimo jiné o motory 2.0 TDI (85 kW/115 k nebo 110 kW/150 k). Naprostou novinkou jsou pak jednotky e-TSI, které poskytují výhody částečně hybridního pohonu. K dispozici budou dvě výkonové varianty motoru 1.5 e-TSI (96 kW/130 k a 110 kW/150 k). K výraznému snížení spotřeby paliva a vylepšení výkonových parametrů přispívá řemenem poháněný generátor s funkcí spouštěče v kombinaci s lithium-iontovým akumulátorem (48 V). Volkswagen Golf 8 bude nabízen rovněž s externě nabíjitelným hybridním pohonem, jehož základem je jednotka 1.4 TSI o výkonu 110 kW/150 k.

Nový Golf přichází s významnými inovacemi také v oblasti servisu, údržby a samozřejmě také bezpečnosti. Nejvyšší úroveň aktivní a pasivní bezpečnosti potvrdilo pětihvězdičkové hodnocení v přísných testech nezávislé organizace Euro NCAP.

Pro více informací kontaktujte náš prodejní tým zde

 


Zpět do archivu