30.06.2021 / Prodej / Škoda / Porsche Praha - Smíchov

Nabídka skladových a předváděcích vozů ŠKODA ENYAQ iV a ŠKODA KAROQ

Sháníte nový vůz a potřebujete jej co nejdříve? Prohlédněte si naši mimořádnou nabídku skladových vozů ŠKODA ENYAQ iV a ŠKODA KAROQ.

Poznejte první čistě elektrické SUV ŠKODA ENYAQ iV. 

 

 

 

Špičkové elektrické SUV

ENYAQ iV stojí na modulární platformě MEB speciálně vyvinuté pro elektrické vozy. Nabízí tak špičkovou techniku, rychlé nabíjení a vysoký dojezd.

Stylový a sebevědomý

Vzhled našich SUV je stylový a sebevědomý. Této tradice se drží i ENYAQ iV a přichází s designem, který je důvěrně známý, ale zároveň inovativní a poutavý. Jeho elegantní proporce dávají tušit bohatou nabídku prostoru v interiéru.

Výjimečně prostorný a výjimečně kvalitní

Prostornost modelu ENYAQ iV zdůrazňuje nové pojetí interiéru a objemný zavazadlový prostor, který je pro naše vozy typický. Kvalitní zpracování a příjemné materiály vám zaručí pohodu na cestách, na nichž jistě oceníte množství praktických odkládacích prostor. Ekologický charakter elektromobilu skvěle podtrhují materiály šetrné k životnímu prostředí.

Inteligentní, inovativní, intuitivní 

Kromě nově pojatého interiéru přináší ENYAQ iV celou řadu inteligentních a inovativních řešení, jejichž ovládání je zcela intuitivní. Mezi ně patří například standardně dodávaný virtuální kokpit, široké možnosti konektivity, ambientní osvětlení a v neposlední řadě také zcela nový head-up-displej s rozšířenou realitou.

Úsporný

Při jízdě elektromobilem šetříte nejen životní prostředí, ale také svoji peněženku. Čekají na vás bonusy v podobě finančních úlev, zvýhodnění při parkování či v provozu a mnohé další.

Kompletní informace o modelu ŠKODA ENYAQ iV naleznete zde. 

Aktuální nabídku našich skladových a předváděcích vozů ŠKODA ENYAQ iV naleznete zde.

 

Pokud pro Vás elektromobilita zatím není to pravé, máme řešení - mimořádnou nabídku skladových vozů ŠKODA KAROQ.

Poznejte přednosti modelu ŠKODA KAROQ

Stylový design

Výrazná přední maska, svalnatý postoj a dynamické proporce v kompaktním balení - již na první pohled můžete spatřit, že ŠKODA KAROQ je připravena být nepřehlédnutelná ve městě a zároveň čelit jakémukoli dobrodružství společně s Vámi. 

Špičkové komfortní prvky

KAROQ Vám splní skoro každé přání. Obklopte se komfortními prvky výbavy, které Vám zpříjemní každou jízdu, takže ani nebudete chtít vystoupit. 

Prostor

Výborná variabilita s mnoha chytrými detaily a velkorysým prostorem vpředu, na zadních sedadlech a dokonce i v zavazadlovém prostoru. 

Kompletní informace o modelu ŠKODA KAROQ naleznete zde.

Aktuální nabídku našich skladových a předváděcích vozů ŠKODA KAROQ naleznete zde. 

 

Zaujala Vás tato nabídka?

Kontaktujte naše prodejce na tel. 257 107 257.

 

Galerie
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace