Volkswagen Taigo nyní již od 5990 Kč

Pořiďte si nyní Volkswagen Taigo CHYTŘE od 5 990 Kč měsíčně a získejte navíc:

 

  • Zimní pneumatiky  + první přezutí zdarma
  • Servis na 5 let/ 60 000 km (co nastane dřív)
  • Havarijní pojištění včetně skel
  • Povinné ručení za 1 Kč měsíčně po dobu financování

 

 

Nové Taigo. Pro všechny, jež diktují své vlastní trendy. Pro všechny, kteří se nenechají ovlivnit, ale raději sami určují vývoj. Pro všechny, jež chtějí projevit nejenom styl, ale také charakter. A také pro všechny, pro které je každý den výjimečný.

LED světlomety

 

Již v základní výbavě nabízí Taigo přední LED světlomety a zadní LED světla propojená designovou osvětlenou linkou, což přináší styl a bezpečnost zároveň.

Digital Cockpit

 

V silničním provozu je nutné rychle získat přehled o důležitých věcech. Sériově dodávaný digitální panel přístrojové desky Digital Cockpit, jenž je vybaven barevným displejem s vysokým rozlišením s úhlopříčkou 20,3 cm, Vám proto ukazuje klasické přístroje, jako je tachometr nebo počítadlo kilometrů. Panel Digital Cockpit Pro, jehož displej má délku úhlopříčky 26,04 cm, Vám navíc umožňuje individuální uspořádání zobrazených údajů podle Vašeho přání. Můžete si tak zvolit zobrazení informací asistenčních systémů nebo kombinaci zobrazení navigační mapy a informací o přehrávaném médiu - vše v působivé grafice a animacích.

 

Pokud Vás nabídka zaujala a chcete se o modelu Taigo dozvědět více, kontaktujte nás pomocí formuláře níže, případně oslovte přímo naše prodejce.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu

 

Tým Porsche Praha-Smíchov

Galerie
1
Poptávka cenové kalkulace vozu
Vyplňte Vaše údaje, na kterých Vás můžeme kontaktovat.