Dezinfekce vozu ozónem

19.01.2021 / Servis / Porsche Praha - Smíchov
Zpět na výpis novinek

Říká se, že čistota je půl zdraví. V dnešní době to platí víc než kdy jindy. Zajistěte si čistý a bezpečný interiér svého vozu. Provádíme pro vás dezinfekci interiéru vozu pomocí ozónu. Jedná se o účinnou, přírodní a ekologickou metodu, která je vhodná pro astmatiky i alergiky.

 

Jak ozón funguje? 

Ozón (O3) je plyn s typickým česnekovým aroma, jehož molekuly jsou tvořeny 3 atomy kyslíku. Jde o účinné antimikrobiotikum, které díky svému oxidačnímu účinku dokáže zneškodnit bakterie, plísně, kvasinky, parazity a viry. 

Jak ozon funguje?  

 Deodorizační a dezinfekční účinek ozonu je dán jeho silnou oxidační kapacitou, která v plynném skupenství nabízí řadu výhod. Ozon má 3000 krát vyšší oxidační schopnost než chlór. 

 

Jaké výhody aplikace přináší? 

  • zcela eliminuje zápach z prostoru a povrchů ( koberců, čalounění, klimatizačního systému)
  • účinný proti pachu tabáku, potravin a zvířat
  • rychle zabíjí viry, bakterie, spóry, plísně parazity a prvoky

 

Jak probíhá čištění? 

Do interiéru vozu se umístí ventilátor, kterým se ozon rozpráší. Doba čištění trvá 20 minut bez přítomnosti osoby. Po skončení procesu čištění se prostor nechá úplně vyvětrat cca 40 minut a poté je možné bezpečně do vozu vstoupit. Čištění nezanechává žádné stopy, rozkládá se na kyslík. 

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na tel: 257 107 111 nebo na emailu: info.smichov@porsche.cz

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.