NOVÝ MULTIVAN ZA MILION!

Pokud máte pocit, že dobrých zpráv poslední dobou není příliš mnoho, tak Vás třeba právě my potěšíme. Přijíždíme s mimořádnou akcí, v rámci které můžete pořídit Multivan již za 999 000 Kč vč. DPH.

 

Mimořádná nabídka Multivan 1,5 TSI

Multivan za milion!

Inovativní, digitální, orientovaný na budoucnost. Ale také prostorný, flexibilní a robustní. Nový Multivan je připraven na novou éru, aniž by přitom zapomínal na přednosti svých předchůdců.

Získáte nejmodernější vůz ve své třídě s vynikajícím hodnocením bezpečnosti EuroNCAP, benzínovým motorem o výkonu 100 kW, sedmistupňovou automatickou převodovkou,  digitální přístrojovou deskou, třemi samostatně posuvnými a vyjímatelnými sedadly  v prostoru pro cestující, velikým a extrémně variabilním zavazadlovým prostorem atd. 

Jedná se o výjimečnou nabídku, která má dvě nevýhody - je množstevně omezena, a po jejím ukončení se už nebude nikdy v této podobě opakovat. Tak neváhejte a kontaktujte svého prodejce Volkswagen Užitkové vozy.

Akční zvýhodnění dalších motorizací

 

Multivan se zvýhodněním až 262.000 Kč

Mimořádné zvýhodnění nabízíme i na ostatní motorizace modelu Multivan. Verzi 2,0 TDI tak získáte již za 1.147.020 Kč vč. DPH, plug-in hybridní Multivan e-Hybrid získáte již za 1.304.777 Kč vč. DPH. Detailní přehled akčních cen najdete v ceníku, či konfigurátoru.

 

Nový Multivan je připraven na výzvy nové doby. Doby, která se snaží najít soulad mezi potřebami starší a přáními mladé generace. Proto se nový Multivan představuje jako ještě ohleduplnější k životnímu prostředí, více městu odolný, digitální a propojený, ještě hodnotnější a komfortnější. Současně ale zůstává maximálně funkční a všestranný. V novém Multivanu se potkává prémiová výbava s dosavadní univerzálností. Přesvědčte se sami a objevte nový Multivan. Nový Multivan si zachovává svoji hlavní výhodu - velký prostor pro posádku a zavazadla. K tomu přidává zcela novou úroveň komfortu, variability a bezpečnosti.

Variabilita - nový etalon flexibility
Interiér, který vychází  z toho nejlepších co Multivan doposud uměl nabídnout, posunuje variabilitu interiéru na novou úroveň. Neskonalý prostor je doplněn samostatnými vyjímatelnými sedadly v obou řadách prostoru pro cestující, kolejnicovým systémem prostupujícím téměř celým interiérem a multifunkčním stolkem. Umožňuje tak vytvoření libovolné konfigurace a zajišťuje tak každému členu posádky nebývalé pohodlí, které může být umocněno mnoha dalšími komfortními prvky, jako na příklad vyhříváním vnějších sedadel ve druhé a třetí řadě.


Bezpečnost - vše pro posádku
Zcela nová konstrukce vozu je zaměřená na maximální bezpečí řidiče a jeho posádky. Největší nároky na pasivní bezpečnost vozu (5* EuroNCAP budiž důkazem) doplněné nejnovějšími bezpečnostními asistenty, kteří nebývalou měrou využívají všech nejmodernějších technologií, to vše dělá z nového Multivanu nejbezpečnější vůz své třídy. Základem je u Multivanu tradičně vyvýšená pozice řidiče pro dokonalý přehled o provozu doplněná unikátní 360° kamerou Area View, která zobrazuje celé okolí vozu z ptačí perspektivy a  zajišťuje ještě snadnější manévrování v těsných ulicích velkoměsta.  Inteligentní světla IQ LED Matrix umožňují vykrývání jednotlivých světlených segmentů, a tedy trvalý provoz s dálkovými světly. Head-up display promítá důležité provozní údaje na čelní sklo. Vše pro ještě snazší řízení a větší bezpečí celé posádky.


Komfort - pohodlí v každém detailu
Pohodlí v novém Multivanu vnímáte nejen díky velkorysému prostoru, ale vidíte jej v každém detailu. Sedadla můžete opatřit vyjímatelnými loketními opěrkami (při dvou sedadlech v dané řadě), zvolit konfiguraci vozu s možností uspořádání interéru tváří v tvář (sedadla v druhé řadě proti směru jízdy), nebo se kochat výhledem na nebe skrze obří panoramatickou střechu. O cestovní pohodu se postará ambientní osvětlení interiéru s možností volby barev a hudební zážitky přinese sound system harman/kardon. Co víc si přát?


Inovace pohonu
Pro spojení tradičních nároků na vysoký výkon a hospodárnost kombinovaných s čím dál většími nároky na šetrnost k životnímu prostředí bude Multivan poprvé vybaven výkonným plug-in-hybridním pohonem eHybrid. Díky čistě elektrickém pohonu můžete docílit lokálně bezemisní jízdy např. po městě. Pokud jde ale o cestování na velké vzdálenosti je hybridní pohon Multivanu připraven k velkým výkonům, jichž dosáhne souhrou efektivního motoru TSI a výkonného elektromotoru. Maximální výkon hybridní soustavy je až 160 kW.

 

Nový Multivan si zachovává velký vnitřní prostor, ale ještě lépe zvládne nástrahy velkoměsta či zúžení na dálnicích. Čím to? Chytrou optimalizací rozměrů:

Délka vozu v případě základní délky narostla o 70 mm.

Šířka vozu bez zrcátek je nyní o 37 mm větší, se zrcátky je však užší než předchůdce.

Došlo ke snížení celkové výšky o cca. 70 mm bez negativního vlivu na výšku vnitřní (s panoramatickou střechou je vnitřní výška vyšší než u Multivanu 6.1).

Nově Multivan nabízí 470 l či 763 l zavazadlového prostoru při 7místné konfiguraci vozu (základní vs. dlouhá verze) až po 4.053 l v případě dvoumístného uspořádání vozu s panoramatickou střechou (dlouhá verze).

 

Přijďte se seznámit osobně s novým multivanem na náš showroom. 

Pro naplánování testovací jízdy kontaktujte naše PRODEJCE VW UŽITKOVÉ VOZY

Galerie
1
Poptávka cenové kalkulace vozu
Vyplňte Vaše údaje, na kterých Vás můžeme kontaktovat.