Volkswagen ID.4

ID.4: Připravte se na velké dobrodružství

 

 

 

Nyní akční nabídka financování
od 11 434 Kč měsíčně

- Servis na 5 let
- Zvýhodnění 40 000 Kč
- Havarijní pojištění
- Povinné ručení

Akce a financování ID.4

 

 

Design

Městské SUV s fantastickým designem a průměrem otáčení malého vozu. ID.4 je důkazem toho, jak atraktivně může elektromobil vypadat.

Více o designu

 

 

 

Panoramatické střešní okno

Nebeské výhledy

Volitelné panoramatické střešní okno, které se rozprostírá téměř přes celou šíři střechy, je díky své enormní ploše samo o sobě prvkem, který na sebe přitahuje pozornost. Ještě krásnější je však výhled z interiéru vozu na nebe. Tónované sklo navíc zajišťuje uvnitř vozu příjemnou teplotu. Před ostrými slunečními paprsky Vás pak ochrání roleta, kterou můžete velmi praktickým způsobem ovládat např. pomocí hlasových pokynů. Stačí jen říci: "Ahoj ID, ukaž mi hvězdy." a roleta se otevře.

Více o komfortu

 

 

Stvořené pro velké věci

 

Zcela nová koncepce prostoru, která Vám dává spoustu svobody. Elektrický výkon, který je zdrojem inspirace. Intuitivní ovládání, díky němuž je vše snadné. To je nové ID.4: Silné jako SUV, ohleduplné k životnímu prostředí jako ID.

 

World Car AwardsID.4 je Světové auto roku 2021!

 

 

 

e-Technologie

 

Výkon & dojezdová vzdálenost

S elektřinou dojedete dále

ID.4 na silnici

Ráno si zajdete zasportovat a po práci s potřebnou výbavou vyrazíte na víkendový výlet - s modelem ID.4 to nepředstavuje žádný problém. Verze Pro/Pro Performance a GTX 4MOTION jsou vybaveny baterií s kapacitou 77 kWh, jejich výkon činí 128/150 kW a 220 kW (GTX)! Kombinovaná dojezdová vzdálenost (dle měřícího standardu WLTP) se u těchto modelů pohybuje v rozmezí 495-522 km¹.

 

Nabíjení

Nabíjení doma s nabíječkou ID. Charger

Nabíjení na Vašich cestách se službou We Charge

Pohon

e-Sound

Tepelné čerpadlo

Konektivita

 

 

Design

Uvítání

 

Uvítá Vás osobním pozdravem

Model ID.4 bezpečně poznáte. Jakmile se k němu přiblížíte s klíčem od vozu a v případě, že je vybaveno volitelným zamykacím a startovacím systémem Keyless Access, přivítá Vás rozsvícením světlometů IQ.LIGHT LED Matrix, které jsou součástí volitelné výbavy. Funkce světel Leaving home a Coming home se světelnou projekcí zajistí, abyste za tmy bezpečně došli k Vašemu vozu nebo k domovním dveřím. V interiéru Vás pak interaktivní ID. Light přivítá ještě před tím, než ve Vás decentní zvuk při nastartování probudí touhu okamžitě vyrazit na cestu. Když následně Vaše ID.4 opustíte, rozloučí se s Vámi prostřednictvím světelné a zvukové signalizace.

 

Exteriér

Interiér

Ambientní osvětlení

Barevný design

 

Více informací o modelu naleznete zde.

 

V případě zájmu kontaktujte naše prodejce.

1
Poptávka cenové kalkulace vozu
Vyplňte Vaše údaje, na kterých Vás můžeme kontaktovat.