12.04.2021 / Servis / Volkswagen / Porsche Praha - Smíchov

Jarní servisní nabídka Volkswagen

Vybavte se v našich autorizovaných servisech Originálním příslušenstvím Volkswagen®, letními pneumatikami s bezplatnou PneuGarancí a možností uplatnění slevy 500 Kč. Využijte Top nabídku výhodných servisních úkonů s Originálními díly Volkswagen®, provedení STK zdarma, slevových poukazů Plus plán a jarní servisní prohlídky Vašeho vozu. Nabídka platí do 21. 6. 2021 nebo do vyčerpání zásob.

 

 

Originální příslušenství
Volkswagen®

 

Balíček originálního
příslušenství pro nový Golf

se zvýhodněním 30 %

Balíček obsahuje střešní nosiče, plastovou vložku do zavazadlového prostoru, sadu gumových koberců a ochrannou fólii na zadní nárazník.

Nabídka je platná do 21. 6. 2021.

Golf | 12 610 Kč 8 830 Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Držák na jízdní kolo

Nosič jízdních kol z Originálního příslušenství Volkswagen® pro stacionární přepravu jízdních kol na střeše vozidla upoutává svým držákem rámu a kolejnicí na kolo v jedinečném designu a drží kolo automaticky ve správné pozici. Inovativní otočný knoflík pro omezení krouticího momentu kontroluje krouticí moment působící na rám jízdního kola, takže je jízdní kolo řádně zajištěno.

000071128F | 3 740 Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nosič jízdních kol na tažné zařízení Premium

Nosič se na vozidlo automaticky připevní jednoduchým nasazením kolmo na kulovou hlavu a následným sklopením dolů. Nový patentovaný uzávěr bez páček umožňuje jednoduchou montáž bez vynaložení větší síly. Díky velkému úhlu odklopení 90 stupňů lze nosič nožním pedálem natolik odklopit, že zavazadlový prostor zůstane i u vozidel s velkými výklopnými dveřmi stále dobře přístupný. Nosič lze kompletně složit a uložit do zavazadlového prostoru. Dokáže přepravovat až 2 jízdní kola, lze dokoupit rozšíření pro 3. jízdní kolo. Šířka kolejnic 55 mm, napínací profil rámu max. 80 x 45 mm, vzdálenost kolejnic 22 cm, rozvor kol max. 130 cm. Nosnost max. 60 kg, vlastní hmotnost nosiče 13 kg.

000071105J | 18 860 Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nosič jízdních kol na tažné zařízení Compact III

Originální nosič jízdních kol Volkswagen Compact III je nejmenší, nejlehčí a nejkompaktnější nosič své třídy pro tažné zařízení. Dokáže přepravovat až 3 jízdní kola. Díky skládacímu systému lze zadní světla, kolejnice a rám nosiče kompletně složit a uložit do praktické transportní tašky, která je obsahem balení. Díky sklápěcí funkci nosiče je jednoduché se dostat do zavazdlového prostoru osobních vozidel i s uchycenými koly na nosiči. Šířka kolejnic 50 mm, napínací profil rámu max. 80 x 45 mm, vzdálenost kolejnic 19/18 cm, rozvor kol max. 125 cm. Nosnost max. 54 kg, vlastní hmotnost nosiče 16 kg.

3C0071105C | 18 790 Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chladicí box

Je vhodný pro bezproblémové uložení a transport stojících lahví o objemu 2 litry a napájení probíhá volitelně buď 12 volty v autě, popř. 230 volty doma nebo v hotelu. V objemu dodávky obsažená ochrana proti vybití baterie a také dodatečné izolační víko jako možnost výměny za chladící víko Vám nabízejí nezbytnou bezpečnost a co možná největší komfort. Energetická třída A++.

000065400F | 4 040 Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Posuvný modul do zavazadlového prostoru

S originálním posuvným modulem Volkswagen pro zavazadlový prostor můžete zavazadlový prostor svého vozidla flexibilně rozdělit a zajistit tak náklad před posunutím. Posuvný modul lze libovolně polohovat podél vnějších hran ložné plochy prostřednictvím upínací spony a teleskopická tyč posuvného modulu pro zavazadlový prostor bezpečně zadrží náklad.
K dispozici pro různé modely.

000061166A | 2 640 Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Závěsná taška na odpadky

Textilní taška se jednoduše namontuje na opěrky hlavy předních sedaček a v případě potřeby jí lze rovněž lehce odstranit. Součástí dodávky jsou role pytlíků na odpad. Ty oceníte při delších jízdách a rovněž při jízdách s dětmi a Vaše auto zůstává čisté.

000061107 | 560 Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prohlédněte si kompletní nabídku

Objednejte si servisní termín online pomocí našeho formuláře, nebo kontaktujte naše servisní poradce

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Porsche Praha-Smíchov

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace