Nové ID.7

S novým čistě elektrickým modelem ID.7 představuje Volkswagen nový etalon elektromobility. Tato čistě elektrická limuzína spojuje výhody velké dojezdové vzdálenosti, rychlého nabíjení, většího prostoru a intuitivního ovládání a definuje tak nový standard prémiové třídy značky Volkswagen.

 

Podrobnosti o novém ID.7

Nabíjení a dojezd na elektrický pohon

Rychlé nabíjení. Delší dojezd

V závislosti na kapacitě baterie je dojezdová vzdálenost na čistě elektrický pohon nového modelu ID.7 až 700 km¹ - téměř každou cestu tak můžete absolvovat nonstop bez nutnosti nabíjení. Na rychlonabíjecích stanicích se stejnosměrným proudem lze baterii dobít z 10 na 80 % kapacity za přibližně 25 minut při mírných venkovních teplotách a při nabíjecím výkonu až 200 kW. Vy jste tak rychle opět připraveni k jízdě. Sofistikovaný management baterie a aerodynamický design pomáhají minimalizovat spotřebu energie.

 

Volkswagen ID.7

 

Sedadlo ergoActive Premium s masážními programy a dynamickou klimatizací

Komfortní sezení, uvolněné cestování

Jak kvalitní jsou sedadla, tak dobře se Vám bude sedět. Mimořádně pohodlná a uvolňující jsou například nově vyvinutá volitelná sedadla ergoActive Premium ve voze ID.7.

Masážní programy s boční masáží a poprvé i s aktivací pánve mohou zlepšit krevní oběh, uvolnit napětí a mohou tak zvýšit pohodu zejména při cestování na dlouhé vzdálenosti. Masážní funkci zajišťuje programově řízené zvyšování a uvolňování tlaku malých vzduchových vaků, které jsou integrovány v opěrném polštáři a v sedáku.

 

Volkswagen ID.7 sedadla

 

Panoramatické střešní okno s funkcí zatmavení

Inteligentní obzory

Pohledy na nebe zajistí v novém voze ID.7 panoramatické střešní okno s funkcí zatmavení. Velká prosklená plocha na sebe nejenom přitahuje pozornost, ale lze ji také nastavit jako průhlednou nebo neprůhlednou. Průhlednost skla střechy lze pohodlně ovládat dotykovým gestem pod funkční plochou v čalounění stropu nebo hlasovými pokyny. Propustnost světla se řídí pomocí elektro-chromatického impulsu.

 

Volkswagen ID.7 panoramatická střecha

 

Design exteriéru limuzíny

Funkce ve své nejkrásnější podobě

Elegantní design modelu ID.7 je umocněn aerodynamicky tvarovanou čelní partií a snižující se linií střechy, která připomíná tvary karoserie modelu fastback. Vstupy vzduchu v přední části zajišťují jeho cílené obtékání kolem boků vozidla směrem dozadu a vytvářejí tak vzduchovou clonu, která zklidňuje proudění po stranách vozidla. Linie střechy pak pomáhá modelu ID.7 dosáhnout velmi nízké hodnoty součinitele odporu vzduchu, jež je velmi důležitá pro nízkou spotřebu energie a pro dosažení větší dojezdové vzdálenosti.

 

Volkswagen ID.7

 

Ambientní osvětlení

Světlo pro téměř každou náladu

Dodejte Vašemu vozu ID.7 více individuality. V rámci sériové výbavy můžete vybírat z palety deseti barevných odstínů (volitelně můžete mít k dispozici až 30 barev), které osvětlí interiér příjemným nepřímým světlem.

Osvětlené dekory na palubní desce, ve výplních dveří a v odkládací přihrádce na mobilní telefon vytvářejí jedinečnou světelnou atmosféru. Zda se rozhodnete pro chladnější nebo teplejší tóny záleží jen na Vás.

 

Volkswagen ID.7 ambientní osvětlení v zelené barvě

 

Koncepce interiéru

Zážitek komfortu

Nový model ID.7 nabízí velký prostor až pro pět cestujících. Díky prémiovým materiálům a prvkům, jako je ambientní osvětlení nebo panoramatická střecha Smart Glas s elektricky ovládanou průhledností, má jeho interiér charakter sedanu luxusní třídy, který vyvolává pocit mimořádně velkého prostoru, a to i na zadních sedadlech. Do zavazadlového prostoru o objemu 500 litrů lze naložit mnohem více než jen nejnutnější věci.

 

Volkswagen ID.7 interiér

 

Klimatizace Climatronic pro sedadla

Inteligentní sedadla

Díky volitelné aktivní klimatizaci sedadel si v průběhu jízdy v každé situaci užijete tu správnou úroveň komfortu sezení. Povrchy sedáku a opěradla mohou být nezávisle na sobě vyhřívány a v součinnosti s automatickou ventilací předních sedadel zajišťují inteligentní regulaci vlhkosti. Kromě automatického módu můžete volit mezi třemi inteligentními klimatickými zónami: od horké přes suchou až po chladnou. Můžete si tak užívat dokonalý komfort, díky kterému se budete cítit fit a svěží i při cestování na dlouhé vzdálenosti - ať už po sportovním výkonu, nebo po procházce.

 

Volkswagen ID.7

 

Zavazadlový prostor

Prostor téměř pro vše

Díky dojezdu až 700 kilometrů se s Vaším vozem ID.7 můžete rozhodnout pro kteroukoli trasu. V zavazadlovém prostoru o objemu více než 530 litrů pak máte dostatek místa na to, abyste si na cesty vzali trochu více zavazadel nebo více toho, co potřebujete v každodenním životě.

 

Volkswagen ID.7

 

Zážitek wellnessu

Pohodlí lze zajistit velmi snadno

Komfortní jízda je zárukou uvolněného cestování. Díky nové volitelné aplikaci Wellness In-Car¹ se Vaše ID.7 postará o Vaši pohodu. Pomocí aplikace můžete v průběhu jízdy nebo při nabíjení aktivovat různé wellness programy. Nová koncepce klimatizace s inteligentními výdechy dynamicky a cíleně podle aktuální potřeby řídí proudění vzduchu. Vaše ID.7 Vám na sedadle řidiče nebo spolujezdce na přání zajistí komplexní zážitek příjemných pocitů, ke kterým přispívá harmonie vnímání zvuku, světla, krásy panoramatické střechy "Smart Glas", stejně jako sezení v sedadle s masážní funkcí a možností, jež přináší klimatizace. V závislosti na tom, jak se cítíte (nebo chcete cítit), můžete použít různé dílčí programy - od aktivity až po relaxaci.

 

Volkswagen ID.7

 

V případě zájmu kontaktujte naše prodejce.

 

 

 


 

Galerie
1
Poptávka cenové kalkulace vozu
Vyplňte Vaše údaje, na kterých Vás můžeme kontaktovat.