Sezonní nabídka Volkswagen

Originální příslušenství Volkswagen® z naší nabídky, výhodné servisní úkony s Originálními díly Volkswagen®, jarní prohlídka vašeho vozu a samozřejmě kompletní služby Volkswagen Pneuservisu s širokým sortimentem letních pneumatik s bezplatnou PneuGarancí. Sezonní nabídka Volkswagen platí do 21.6. 2022

 

Nosič jízdních kol na tažné zařízení Premium

 

Nosič se na vozidlo automaticky připevní jednoduchým nasazením kolmo na kulovou hlavu a následným sklopením dolů. Nový patentovaný uzávěr bez páček umožňuje jednoduchou montáž bez vynaložení větší síly. Díky velkému úhlu odklopení 90 stupňů lze nosič nožním pedálem natolik odklopit, že zavazadlový prostor zůstane i u vozidel s velkými výklopnými dveřmi stále dobře přístupný. Nosič lze kompletně složit a uložit do zavazadlového prostoru. Dokáže přepravovat až 2 jízdní kola, lze dokoupit rozšíření pro 3. jízdní kolo.

000071105J | 19 251 Kč 

 

 

Nosič na jízdní kolo

 

Nosič jízdních kol disponuje inovativním otočným knoflíkem, který kontroluje krouticí moment působící na rám jízdního kola, takže je jízdní kolo řádně zajištěno. Pro stejnoměrné rozložení tlaku a pro ochranu rámu kola je držák rámu vybaven velkými, měkkými podložkami. Držák kol umožňuje bezpečné uzamčení jízdních kol k držáku a také držáku k základnímu nosiči nebo příčníkům.

000071128F | 3 844 Kč

 

 

Nosič jízdních kol na tažné zařízení Compact III.

Originální nosič jízdních kol Volkswagen Compact III je nejmenší, nejlehčí a nejkompaktnější nosič své třídy pro tažné zařízení. Dokáže přepravovat až 3 jízdní kola. Díky skládacímu systému lze zadní světla, kolejnice a rám nosiče kompletně složit a uložit do praktické transportní tašky, která je obsahem balení. Díky sklápěcí funkci nosiče je jednoduché se dostat do zavazadlového prostoru osobních vozidel i s uchycenými koly na nosiči.

 

Čistič displeje 2 v 1

 

Čisticí sprej s pouzdrem z mikrovlákna. Pro snadné čištění dotykových displejů. Přídavné ochranné pouzdro pro jednoduché a bezpečné uložení. Praktická možnost doplnění prostřednictvím náhradní náplně.

388 Kč

 

Nabíjecí kabel s trojitou koncovkou

 

Kabel svítí a tak vizualizuje proces nabíjení.

Pro zařízení s připojením Lightning (Apple), micro USB (Android) a USB typ C (Android).

5H0087703E | 504 Kč

Dětská sedačka i-SIZE Kidfix

 

Pro děti s výškou 100 – 150 cm (tj.D6 3,5 – 12 let)

Pečlivě umístěné větrací otvory zajišťují efektivní cirkulaci vzduchu, aby se Vaše dítě vždy cítilo dobře i při delších cestách

Štíhlý design sedačky umožňuje montáž tří sedaček KIDFIX i-SIZE na zadní lavici mnoha vozidel, přičemž praktické značky pomáhají při každém nastavení opěrky hlavy do správné výšky

Nově tvarovaný sedák pro optimální ochranu v případě kolize

Jednoduše nastavitelná ergonomická opěrka hlavy

11A019906 | 10 401 Kč

 

E-shop Volkswagen

 

Přijměte naše srdečné pozvání a vstupte do E-shopu Volkswagen, kde nyní najdete širokou nabídku produktů Lifestyle a Originálního příslušenství Volkswagen®. Módní oblečení a lifestylové zboží si můžete vybrat např. z kolekcí ve stylu Motorsport, ID., GTI nebo v retro kolekci Heritage. 

Zboží vám doručíme na vaši adresu nebo si ho můžete zdarma vyzvednout u nás v Porsche Praha-Smíchov.

Bezplatné vrácení zboží do 14 dnů a online platba kartou jsou samozřejmostí.

 

 

MyCard - nový program výhod

Volkswagen MyCard: Nový program výhod. Majitelé vozů Volkswagen (fyzické osoby) mají nyní skvělou příležitost získat servisní kartu Volkswagen MyCard, která je vázaná na konkrétní vozidlo, a v rámci nového programu přináší spoustu výhod. Je jen na vás, zda si vyberete bezplatnou verzi Service nebo si zvolíte rozšířenou placenou verzi Service+, která vám umožňuje využívat další výhody. Mít MyCard se rozhodně vyplatí.

 

Stírátka s bonusem

 

Při koupi a výměně sady stírátek získáte jako bonus 1 l originálního koncentrátu letní směsi do ostřikovačů jen za 1 Kč.

 

Volkswagen pneuservis

 

Náš Volkswagen Pneuservis poskytuje kompletní péči o pneumatiky. Poradíme a namontujeme nejvhodnější pneumatiky s 3letou PneuGarancí pro váš vůz. Nabízíme také jejich uskladnění, očištění, vyvážení a zdarma ekologickou recyklaci opotřebovaných pneumatik.

Volkswagen Pneuservis je All inclusive služba pro vás.

 

 

Jarní servisní prohlídka

 

v rámci jarní servisní prohlídky provedeme pečlivou kontrolu technického stavu vašeho vozu a zkontrolujeme:

  • brzdovou soustavu
  • výfukový systém
  • kola a pneumatiky
  • stěrače a ostřikovače
  • stav baterie
  • plochý/drážkový řemen
  • klimatizaci a topení
  • provozní kapaliny
  • chladicí systém
  • světla včetně správného nastavení

 

 

 

Prohlédněte si kompletní sezonní nabídku.

 

Nabídka platí do 21. 6. 2022

 

Těšíme se na Vaši návštěvu 

 

Tým Porsche Praha-Smíchov